WhatsApp
Telefon

Radus Kama Farklıdır. Çünkü:

Malzemesi Kalitelidir Dünya genelinde kullanılan C 45 K Kamalık malzemelerden imal edilir.

Standartlara Uygundur DIN ve TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Form Uygulamaları Tamdır A ve AB formlarında bulunan Radiusları tam merkezlidir. Yüksek dairesellik özelliği bu formlardaki Radus Kama'ya artı bir değer katar. B form kamalarda Köşeler arasında yüksek paralellik özelliği kazandırılarak üretim yapılır. Bu da Uygulama esnasında montaj kolaylığı sağlarken makine elemanları (mil/göbek) arasında çalışma uyumu ve yüksek performans kazandırır.

Ölçüleri tamdır Radus Kama Teknik destek sayfamızda bulunan uyum tablolarına göre hesaplanarak, tam ölçülerde h11 yüzey toleranslarına ve boy ölçü toleranslarına göre üretilir.

Makinenizi Korur Radus Kama,bütün üstün ö​zellikleriyle makinelerinizde SİGORTA görevi görür. Uygun yük altında çalışırken size hiç bir s​ıkıntı vermeyen​ kamalarımız, aşırı yük ve uygun olmayan koşullara karşı tam zamanında makine elemanlarınızı korumaya alır.

Bakım Maliyetlerinizi azaltır Radus Kama, sağladığı üstün çalışma performansı sayesinde, makinelerinizin verimini arttırırken, uzun vadede standart dışı kamaların doğuracağı bakım maliyetlerini ve makine hasarlarını sıfırlar.

İhracatınıza Değer Katar Yurt dışı satışlarınızda oluşabilecek hasarlarda standart kama özelliğinden dolayı bakımı çok kolay ve bulunabilirliği yüksektir. Yedek parça ihtiyacınıza sorunsuz çözüm sağlar.

Çözüm Ortağınız Radus Kama Sanayi, makine üreticilerinin tüm ihtiyaçlarını tespit ederek;

En iyi,
En Uygun,
En Kalite,
En Kısa Zamanda,

Kama üretirken,İşletme olarak da sürekli makine üreticilerinin destekçisi olmakta, üretimde çözüm ortağı düşüncesiyle s​atış politikaları geliştirmektedir.

Kısacası, Radus Kama Sanayi, "Türk Sanayisinin Sigortası" dır